Opinie

Wysoka jakość wykonania

Bardzo wysoka jakość wykonania usługi oraz profesjonalne podejście fachowców, bardzo dobry kontakt z klientem. Cena w stosunku do innych firm bardzo konkurencyjna. Wszystko bardzo sprawnie i szybko, a efekt jest bardziej niż zadowalający! Polecam !!

Dezynfekcja lokalu

Dezynfekcja lokalu. Wszystko sprawie, szybko i skutecznie. Robota zrobiona świetnie. Jestem zadowolona w 100-procentach. Na pewno polecę firmę wszystkim znajomym. Super firma!

Polecam w 100%

Mogę powiedzieć, że firma D.D.D Matys reprezentuję sobą wszystko co stawiają sobie za powód do chluby, doprowadzają powierzone im zleconą pracę do końca! Pomimo, że ostatnio już nie potrzebuję usług DDD ze względu przebranżowienia się, to etyka pracy, szacunek wobec klienta Pana Piotra i Daniela zapadła mi w pamięć. Pierwszy raz miałem styczność z tą firmą w 2003 roku. Przez ten czas jakość ich usług oraz naszej współpracy nie spadła. Niech mówi to samo przez siebie.

Rozwiązali mój problem

Przez dłuższy czas miałem dość poważny problem, z którym dopiero Firma D.D.D Matys pomogła mi się uporać. Praca została wykonana bardzo szybko i przede wszystkim skutecznie, a na dodatek taniej, niż w przypadku konkurencji. Jestem na prawdę zadowolony z ich pracy; jest to solidna i profesjonalna firma, której usługi szczerze polecam.

1
/1

Profesjonalne usługi DDD
dezynsekcja, dezynfekcja, derayzacja, fumigacja


© 2022 DDD | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie - Freeline.