DEZYNFEKCJA - COVID

 


 

W zakresie działań naszej firmy posiadamy również usługę dezynfekcji wszelkiego rodzaju pomieszczeń, mającą na celu ochronę przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2
powodującego chorobę COVID-19. Jak już powszechnie wiadomo, do zainfekowania SARS-CoV-2 może dojść poprzez kontakt z przedmiotami, na których znajdują się cząsteczki wirusa. Według badań koronawirus na różnych powierzchniach może utrzymywać się nawet do kilku dni.


Cykliczna dezynfekcja przestrzeni użytkowych pozwoli zmniejszyć ryzyko zachorowania, a także zwiększy komfort psychiczny osób przebywających na terenie zakładu lub placówki. Usługa dezynfekcji COVID polecana jest szczególnie dla tych miejsc, w których mogą przebywać osoby chore, potencjalnie chore lub w których rotacja osób jest bardzo duża, czyli dla: szpitali, przychodni, zakładów przemysłowych, restauracji, urzędów publicznych i kościołów.
Po zamówieniu usługi dezynfekcji COVID metody potrzebne do oczyszczenia przestrzeni, w której przebywają Państwa pracownicy, klienci lub interesanci, dobieramy uwzględniając specyfikę lokalu. Podczas dezynfekowania obiektów i powierzchni korzystamy tylko ze środków zgodnych ze wskazaniami służb sanitarnych i organizacji zajmujących się zdrowiem.

 


 

 


 

POTRZEBUJESZ NASZEJ POMOCY?

ZADZWOŃ 600 141 607 LUB NAPISZ!Profesjonalne usługi DDD
dezynsekcja, dezynfekcja, derayzacja, fumigacja


© 2021 DDD | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie - Freeline.