O NASZEJ FIRMIE

O nas


Siedmioletnie zatrudnienie w największym przedsiębiorstwie w Polsce, tj. Zakładzie Zwalczania Szkodników w Łodzi oddział w Lublinie, pozwoliło zdobyć niezbędne doświadczenie i umiejętności. D.D.D. Matys to ponad 36 lat doświadczenia w dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Od 1990 r. funkcjonujemy jako rodzinna firma, najstarsza na rynku. Stale rozszerzamy naszą ofertę, rozbudowujemy wyposażenie i rozwijamy naszą wiedzę. Ukończyliśmy wiele kursów i posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty.

Przez te wszystkie lata wykonaliśmy już dziesiątki tysięcy zleceń nie tylko w Lublinie, dokonaliśmy fumigacji ponad miliona ton artykułów spożywczych i zużyliśmy ponad 250 tysięcy litrów preparatów chemicznych. Wystawiamy wszelkie certyfikaty i zaświadczenia dla służb sanitarnych, celnych, weterynaryjnych. Gwarantujemy zastosowanie wszelkich bezpiecznych środków w celu eliminacji szkodników. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalizm, punktualność i bezpieczeństwo!

Jesteśmy elastyczni wobec oczekiwań klienta – dostosowujemy się do jego potrzeb dla jego jak największej satysfakcji i zadowolenia. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi i doświadczeniu świadczymy usługi taniej od konkurencji – zapoznaj się z naszą ofertą!

Ponad 10000

WYKONANYCH ZLECEŃ

Ponad 300

REGULARNYCH MONITORINGÓW DDD

Mamy 100%

SKUTECZNOŚCI

Jak działamy?


USŁUGI INTERWENCYJNE

Jesteśmy do dyspozycji w godzinach 8.30 – 18.00. W uzasadnionych przypadkach pracujemy w godzinach dogodnych dla klienta.


1. Telefoniczne lub mailowe przyjęcie zlecenia i nakreślenie problemu.
2. Wstępne dobranie metody, środków i planu zwalczania.
3. Wizyta u klienta, potwierdzenie lub korekta metody zwalczania. 
4. Wykonanie usługi metodą i środkiem najlepiej dobranym do problemu. 

 

MONITORING DDD
1. Bezpłatny audyt, przedstawienie potencjalnych problemów, określenie punktów krytycznych, norm do których wykonujemy usługi. 
2. Przedstawienie oferty zawierająca liczbę i rodzaj urządzeń oraz częstotliwość wizyt serwisowych.
3. Akceptacja klienta, montaż urządzeń, regularny serwis. 

REFERENCJE

Wysoka jakość wykonania

Bardzo wysoka jakość wykonania usługi oraz profesjonalne podejście fachowców, bardzo dobry kontakt z klientem. Cena w stosunku do innych firm bardzo konkurencyjna. Wszystko bardzo sprawnie i szybko, a efekt jest bardziej niż zadowalający! Polecam !!

Dezynfekcja lokalu

Dezynfekcja lokalu. Wszystko sprawie, szybko i skutecznie. Robota zrobiona świetnie. Jestem zadowolona w 100-procentach. Na pewno polecę firmę wszystkim znajomym. Super firma!

Polecam w 100%

Mogę powiedzieć, że firma D.D.D Matys reprezentuję sobą wszystko co stawiają sobie za powód do chluby, doprowadzają powierzone im zleconą pracę do końca! Pomimo, że ostatnio już nie potrzebuję usług DDD ze względu przebranżowienia się, to etyka pracy, szacunek wobec klienta Pana Piotra i Daniela zapadła mi w pamięć. Pierwszy raz miałem styczność z tą firmą w 2003 roku. Przez ten czas jakość ich usług oraz naszej współpracy nie spadła. Niech mówi to samo przez siebie.

Rozwiązali mój problem

Przez dłuższy czas miałem dość poważny problem, z którym dopiero Firma D.D.D Matys pomogła mi się uporać. Praca została wykonana bardzo szybko i przede wszystkim skutecznie, a na dodatek taniej, niż w przypadku konkurencji. Jestem na prawdę zadowolony z ich pracy; jest to solidna i profesjonalna firma, której usługi szczerze polecam.

Potrzebujesz 
INDYWIDUALNEJ usługi?

Skontaktuj się z nami

Dalej

Profesjonalne usługi DDD
dezynsekcja, dezynfekcja, derayzacja, fumigacja


© 2022 DDD | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie - Freeline.