Monitoring DDD Lublin

Czym jest monitoring?


 

Monitoring polega na wczesnym wykryciu i ewentualnym zwalczaniu szkodników w obiekcie przy użyciu środków mechanicznych i biotechnicznych. W monitoringu stosowane są urządzenia takie jak stacje deratyzacyjne, żywołapki na gryzonie, pułapki lepowe na owady biegające i latające, pułapki lejkowo feromonowe oraz lampy owadobójcze. Umieszcza się je w miejscach spodziewanej aktywności szkodników.

Monitorowanie DDD ma na celu ograniczyć lub wyeliminować potrzebę wykonania działań interwencyjnych. Podczas serwisu, gdy zostanie zauważony problem zostaną wykonane działania interwencyjne mające na celu usunięcie problemu w zarodku. 
Może to być dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, fumigacja czy zamgławianie. 

Dokumentacja po wykonaniu usługi


 

Każda wykonana przez nas usługa potwierdzona jest odpowiednim dokumentem zawierającym wszystkie informacje dla służb sanitarnych, weterynaryjnych czy celnych. W zależności od norm według których pracujemy mogą to być protokoły, karty kontroli lub system elektroniczny z opcją logowania on-line. 

Co dalej?


 

W celu pewnej i prawidłowej ochrony obiektu przed szkodnikami niezbędna jest jego kontrola w regularnych odstępach czasu (co najmniej raz w miesiącu), by jak najwcześniej stwierdzić ewentualną obecność szkodników w obiekcie. Pozwala to na szybką reakcję i szybkie usunięcie szkodnika. Wszystkie działania, spostrzeżenia i zalecenia korygujące są wpisywane w odpowiednie karty kontroli, które są wystawiane po każdej naszej wizycie.

W całym województwie zabezpieczamy przed szkodnikami setki obiektów i prowadzimy ich stały monitoring. Chcesz mieć pewność, bezpieczeństwo i spokój od szkodników? Skorzystaj z naszej oferty!

POTRZEBUJESZ NASZEJ POMOCY?

ZADZWOŃ 600 141 607 LUB NAPISZ!Profesjonalne usługi DDD
dezynsekcja, dezynfekcja, derayzacja, fumigacja


© 2022 DDD | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie - Freeline.